לוגו דף הבית JDC
לקבלת ייעוץ בחינם –  1-700-700-204

משוועים למצוא רופא טוב ומנוסע לסייע באיזון תרופתי לאבא

דף הבית פורומים אלצהיימר ודמנציה משוועים למצוא רופא טוב ומנוסע לסייע באיזון תרופתי לאבא

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י אבישג אשכנזי אבישג אשכנזי, מנהלת קו חם, עמותת עמדא לפני 2 שנים, 6 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אירית

אבי בן 89, חולה אלצהיימר בשלב סופי, מאושפז במחלקת תשושי נפש.
    לאורך השנים קיבל תרופה אנטי פסיכוטית בשם הלידול- כנגד הלוצינציות, מחשבות פרנואידיות וביטויי אלימות.
    התקדמות המחלה , לצד השימוש הארוך בתרופות "דור ראשון"- גרם לתופעות לוואי אקסטראפירמידליות קשות: ריגידיות בידיים ורגליים ,(עד למצב של קונטרקטורות), תנועות בילתי רצוניות של רגליים וגב(התכווצויות פתאומיות של שרירי גב/צוואר/עמוד שדרה שגורמות לו להימתח ולהטיח עצמו לאחור בתדירות גבוהה}. קשיי בליעה, חוסר שקט, פני מסכה וכד'.
    התופעות הללו , ובעיקר התנועות הבלתי רצוניות,גורמות לו סבל.
    איני יודעת כיצד ניתן לעזור לו.
    הצוות במחלקה לא יודע מה עוד ניתן לעשות.
    מעוניינת לקבל ייעוץ רפואי מגורם מחוץ למחלקה. אך לא יודעת למי לפנות.
    משוועת למידע על רופא מנוסה שמתמצא באיזון תרופות פסיכיאטריות לחולים קשישים עם תופעות לוואי קשות.
    כיום במצבו של אבא אין משמעות לתופעות הפסיכוטיות מאידך לא ניתן להוריד את ההלידול (דווקא הורדה גורמת להתפרצות עזה עוד יותר של תופעות הלוואי)
    אובדת עצות, אני פונה לכל מי שמכיר ויכול להמליץ על רופא אתו ניתן יהייה להתייעץ(בתשלום).

אבישג אשכנזי
    אבישג אשכנזי, מנהלת קו חם, עמותת עמדא

שלום אירית, אני אשמח לעזור. אני אשמח שתתקשרי אליי לקו החם של עמותת עמדא בטלפון 03-5341274.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.