לוגו דף הבית JDC

חולה אונקולוגי- בקשה להיתר העסקת עובד זר

דף הבית פורומים העסקת עובדים זרים ומטפלים ישראלים חולה אונקולוגי- בקשה להיתר העסקת עובד זר

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  רענן שנהב לפני 5 חודשים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #249144

  שרון

  אבי מאושפז מזה כשבועיים . הוא חולה אונקולוגי אך מאושפז בשל בעיות שאינן קשורות ישירות למחלת הסרטן. כשייצא מבית החולים חייב להיות לו מטפל. הרופא במחלקה הפנימית מילא את הנספח בטופס הבקשה להעסקת עובד זר. האם, כדי שהטיפול בבקשה יהיה מהיר, עלי להחליף את הטופס בטופס של הרופא מהאונקולוגיה או שמספיק לצרף אישור רפואי על מצבו האונקולוגי ולהשאיר את הטופס החתום של הרופא מהפנימית? אני רוצה שהטיפול בבקשה יהיה מהיר ככל האפשר. תודה!

  #249173

  הי שרון,

  תודה על פנייתך .מציעה לבדוק ישירות מול לשכה פרטית מורשת שעוסקת בכל הנושא של הוצאת היתרי העסקה, השמה של עובדים זרים וכו'.

  מצ"ב הרשימה המלאה

  תוכל לבדק גם מול האגודה למלחמה בסרטן 1800599995.

  לנו ידוע שיש הליך מהיר יותר,ללא קשר לאשפוז, לחולי סרטן. הליך המקנה היתר זמני שצריך לחדשו כל חצי שנה .אבל לא ידוע לנו מה יותר מהיר ואם בכלל יש הבדל בין ההליך הזה לבין ההליך המהיר של מטופל המשתחרר מבית חולים.

  בריאות שלמה במהרה,
  יפעת

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 חודשים ע"י יפעת קרלמן יפעת קרלמן.
  #249229

  רענן שנהב

  אם אביך זכאי לגמלת שירותים מיוחדים לנכים (בכל רמה) או לגמלת סיעוד ברמה של 150% או 168% (או שיש לו לפחות 4.5 נקודות בהערכת תלות) – ניתן להוציא היתר רגיל וקבוע (מגישים טופס א,ב,ג ל הבקשה בלבד).
  במידה ואין זכאות, מכתב מרופא משפחה או אונקולוג לפיו אביך חולה סרטן וזקוק לעובד זר ל24 שעות יאפשר גם הוצאת היתר העסקה. לחצי שנה. מצרפים לטפסים ואין צורך לצרף את טופס ה.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.