לוגו דף הבית JDC
לקבלת ייעוץ בחינם –  1-700-700-204

אירוע מוחי

דף הבית פורומים אירוע מוחי אירוע מוחי

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ד"ר ספיר אלכס , מומחה בגריאטריה , מנהל שרותים גריאטריים קהילתיים , מרכז רפואי שיקומי "רעות" לפני 4 שנים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #11915

  צביה מילדנברג

  בן זוזי עבר אירוע מוחי עם פגישה מסיבית בגזע המוח, וכרגע נמצא בשיקום בבית חולים רעות, עברנו מס' מחלקות והוא עושה פלאים בשיקום שלו, בשיא התהליך החליטה קופת החולים לסגור את הברז ולנו אין עם מי לדבר, מה עושים? אך ניתן להגיע למישהו בקופת החולים (מכבי) ולנסות לשנות את הגזרה?

  #11916

  איציק

  שלום .אינני רופא.לשאלתך.לאחר אירוע מוחי נחשבת השנה הראשונה כשנה חשובה מאוד בה יש הזדמנויות רבות לשיקום ספונטני ושיקום אקטיבי.יש מספר גורמים הקובעים המשך השיקום בבית החולים:קופת חולים על ידי רופא מלווה,בית החולים לפי מצב האשפוז וסדר עדיפות.וקצב התקדמות החולה שהינו שונה מחולה לחולה.יש כאלו בקפיצות יש כאלו עולה הרבה ויורד מעט וחוזר חלילה יש כאלו שההתקדמות איטית. אני מצעי לבקש רשות שיגיע רופא שיקומי ויתן חוות דעת שניה ליחידה להמשך טיפול במרפאה על היכולת והצורך להמשך שיקום אקטיבי במקום.במקביל לבקש מהיחידה להמשך טיפול שיקום מלא ו/או שיקום יום ו/או שיקום בבית . ..בכל מקרה לשלוח חוות דעת רופא שיקומי למכבי למחלקת נציב תלונות הציבור :יכול מאוד לעזור עיכובו בבית החולים במידה ואין התאמת נגישות בבית ואין עדיין עובד זר .בכל מקרה פנו גם למרכז שיקום חינמי של הרב פירר: עזרה למרפא הרשמו שם היכנסו לתור.כי שם לא מפסיקים לשקם כל עוד יש התקדמות. הטלפון 035777021. בכל מקרה כדאי לפנות למרכז התמיכה של עמותת נאמן לקבלת מידע נוסף בטלפון 0774665213

  #11917

  ד"ר ספיר אלכס , מומחה בגריאטריה , מנהל שרותים גריאטריים קהילתיים , מרכז רפואי שיקומי "רעות"

  מאוד מומלץ בתור פעולה הראשונה , לבקש פגישה משותפת עם צוות מטפל במחלקה ונציג בקרת אשפוז מטעם של קופת חולים .
  במהלך שיחה ניתן לקבל את כל התמונה הנוכחית מצבו של המטופל , תיאור שינויים במהלך כל תקופת אשפוז וניסיון טיפול שיקומי, את הערכת צוות מקצועי של המחלקה בקשר לפוטנציאל שיקומי עתידי של המטופל .
  בפגישה כזאת ניתן בהחלט לשאול כל שאלה בקשר לתהליך טיפול שיקומי כולל סיבות ונסיבות להחלטה של קופת חולים בקשר להמשך הטיפול .

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.