רשימת עמותות המשאילות ציוד רפואי

השאלת ציוד רפואי

נערך לאחרונה ב:20.05.2014
דירוג המאמר:

יד שרה

"יד שרה" הוקמה ב 1976 והיא עוסקת בהקמת והפעלת שירותים המסייעים לנכים וקשישים להנות מחיים עצמאיים בביתם ככל שניתן. השירותים המובילים ביד שרה הם שירות השאלה של ציוד רפואי –שיקומי. השירות פועל באמצעות סניפי יד שרה הפזורים בכל רחבי הארץ. עוד ביד שרה:

  • "נכונית" - שירות ההסעה למוגבלי תנועה.
  • שירות לחצני מצוקה ממוחשבים באמצעותם מחוברים המנויים למוקד בכל שעות היממה.
  • שירות לתעסוקה יוצרת למרותקי בית, מרכזי יום שיקומיים.
  • שירותים ייעודיים לילדים ולאוכלוסיית הזקנים כגון : מרפאת שיניים לאוכלוסיה גריאטרית , שירות סיוע משפטי לקשישים, מועדונים לפעילויות תרבות וחברה .

לרשימת הסניפים לחץ כאן

ליונס ישראל

"ליונס ישראל" הוקם ב 1960 כאשר ראש הממשלה דאז דוד בן גוריון ביקש מטדי קולק לעזור בהקמתם של מועדוני ליונס בישראל. באותה שנה נוסדו המועדונים בת"א ,ירושלים וחיפה.

הארגון בישראל עוסק בנושאי רווחה, בריאות, חינוך,  שרות תורניות בבתי חולים, ארגון התרמות דם, סיוע לגני ילדים ובתי ספר לאוכלוסיה עם צרכים מיוחדים, ארגון טקסי בר / בת מצווה לילדים ממשפחות מצוקה, השאלת ציוד רפואי חינם, סיוע לילדים מעוטי יכולת בחלוקת תיקים מחברות וציוד כתיבה, הדרכה ולימוד ילדים ממשפחות מצוקה במחשבים, ארגון קייטנות לנוער ניזקק, טיפול והקמת מועדוניות לנוער בסיכון, ארגון קורסי גישור ופישור למבוגרים ונוער על מנת להוריד את האלימות בחברה ועוד הרבה פעולות התנדבותיות אחרות.

על מנת ליצור קשר עם העמותה לחץ כאן.

עזר מציון

"עזר מציון" הוקמה בשנת 1979 והיא עוסקת בתחום הסיוע הפארא-רפואי לחולים ולמוגבלים, מגישה סיוע לסובלים מבעיות תיפקודיות או הנמצאים במצבי משבר, באמצעות מגוון רחב של פרוייקטים ותוכניות. במטרה לאפשר לחולה לשהות בביתו ובחיק משפחתו, משאילה "עזר מציון" ללא כל תמורה, ציוד רפואי ושיקומי לשימוש ביתי.
הציוד המושאל הינו רב ויקר ערך, והוא מטופל ומאוחסן תוך הקפדה מלאה על רמת התקינות של המכשירים השונים. בנוסף, מעמידה "עזר מציון" לרשות קשישים סיעודיים וחולים מרותקים מגוון מוצרי ספיגה והיגיינה במחירים הזולים ביותר, ובתוספת הדרכה מקצועית צמודה.

לרשימת הסניפים לחץ כאן

עזרה למרפא 

אגודת "עזרה למרפא" הוקמה בשנת 1979 כשמטרתה,הקלת סבלם של החולים ובני משפחותיהם הסועדים אותם, במגוון רחב של פעולות למענם:השאלת ציוד רפואי,הטסת חולים למרכזים רפואיים ברחבי העולם ,שרותי אמבולנסים בכל רחבי הארץ ,ייבוא תרופות נדירות מחו"ל ע"פ מרשם רפואי, ביקורי חולים וסיוע הומאני ,תרומות דם במקרי חרום , ייעוץ והכוונה לרופאים מקצועיים ,מערך טיפול ביתי לילדים חולי סרטן , היחידה לחינוך והסברה רפואית ,תמיכה ועידוד נפשי ,וידאו קונפורנס טל-רפואה בינלאומי ,מרפאת רופאים מומחים לחוות דעת מקצועית נוספת, מעון יום שיקומי
 מועדונית "בית חם לילדים" לילדים מיוחדים,"ארוחית" טיפול בילדים בריאים שהוריהם מאושפזים.

לרשימת השירותים הקיימים לחץ כאן

עזרת אחים 

ארגון "עזרת אחים" הוקם בשנת 2000 ע"י הרב אברהם קאפ. הארגון עוסק בהפעלת נכוניותהמסיעים את חולי העיר לבתי החולים. עזרת אחים דואגת גם למשפחות החולים בבישול ארוחות שבת ע"י מתנדבות הארגון. כמו כן מפעיל הארגון חובש נכרי המפטרל ברחבי העיר בשבתות ובמועדי ישראל . מוקד מיוחד של מוניטור חדיש המופעל ע"י מיילדת מומחית מופעל ע"י הארגון בלילות ובשבתות בכדי לחסוך נסיעות לבתי החולים. מאות מקרי כויות מטופלים אף הם ע"י מטפלים מומחים מטעם הארגון. יו"ר העמותה הוא הרב אברהם ברוך.

לרשימת השירותים הקיימים לחץ כאן

נר דויד

אגודת נר דויד -לסיעוד ומזור בדרום- אגודת "נר דוד אבי" הוקמה בשנת 1992 ועוסקת בהשאלת ציוד רפואי , שירותי אמבולנסים וכן שירותים נלוים לחולים, קשישים ומעוטי יכולת כמו"כ עוסקת העמותה במגוון נושאים ובסיוע לחיי הקהילה בצרכי רווחה.

פרטים נוספים, ניתן לקבל בטלפון- 08-6780477

רפאנו ונוושע

אגודת "רפאנו ונוושע",הוקמה ב1998 ע"י הרב חיים שפירא,עוסקת בהשאלת ציוד רפואי ושיקומי, קייטנות וימי כייף לילד החולה, שרותי אמבולנס והסעות לחולים ונכים, התרמות דם, גמ"ח תרופות נדירות ואחרות,כמו גם תמיכה במשפחות החולים ובתשושי הנפש.

עמותות המעוניינות שנוסיף אותם לרשימה לחצו כאן

לרשימה מרוכזת של עמותות המשאילות ציוד הקישו כאן

אם לאחר קריאת המאמר אתם זקוקים למידע נוסף לחצו כאן
מעוניינים לקבל עדכונים בדיוור ממשפחה מטפלת לחצו כאן
האם המאמר עזר לך? עזר לא עזר הוסף תגובה למאמר
אהבת את המאמר? עכשיו תוכל להציג אותו ללא תשלום באתרך - לחץ כאן
כל שעליך לעשות הוא להטמיע את קוד המאמר מאתר 'משפחה מטפלת' באתרך.בכל בעיה טכנית ניתן לפנות באמצעות טופס זה. פרסום תכנים מאתר 'משפחה מטפלת' כפוף לתנאים אלה
האתר נבנה ע"י טלרום פתרונות מחשוב
ייזום, ניהול, הפקה וקידום ע"י לבב

© "רעות - משפחה מטפלת" כל הזכויות שמורות ל: עמותת רעות- שרות נשים סוציאלי (ע"ר) ועמותת אשל - האגודה לתכנון ולפיתוח שירותים למען הזקן בישראל (ע"ר) "© "משפחה מטפלת" הוא אתר אינפורמטיבי בלבד. כל המידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי, משפטי, כלכלי, צרכני, פיננסי או אחר והכול לפי העניין וכל שימוש שיעשה במידע המפורסם באתר הינו באחריות המשתמש בלבד. הגלישה כפופה לתנאי שימוש.

ביטוח לאומי, עובד זר, עובדים זרים , דיור מוגן, חוק סיעוד, בית אבות, בתי אבות,  מרכז מידע רעות אשליפוי כוח, ביטוח בריאות, גיל הזהב, טיפול בזקן, קצבאות ביטוח לאומי, גמלת סיעוד, טפסים ביטוח לאומי, שיקום, פצעי לחץ, צוואה, דיור מוגן דתי לאומי, דואגים להורים

יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  

X
בכל שאלה הנוגעת בטיפול בזקן ניתן להתייעץ עם מומחה באתר, מידי יום, בין השעות 15:00-09:00. לקבלת ייעוץ לאחר שעות הפעילות ובטלפון
ניתן לפנות למרכז המידע לחץ כאן