פשוט לדעת בנושא...מידע למטפל עיקרי

מתוך פורום תמיכה: טיפול בבית, בבית אבות ובדיור מוגן

 • קשישה דוברת ספרדית בלבד

  אימו של בעלי בת 84 מתגוררת בגפה בחדרה, סובלת מנפילות חוזרות וגם התחלה של בלבול ובעיות קוגניציה, חוששים להשאיר אותה לבד אבל קיימת מגבלת שפה רצינית. רעיונות ?
 • המלצה חמה למחפשי בית אבות\עובד זר לקשיש!

  המלצה חמה על בית אבות "באטה", נמצא קרוב לראשון לציון.
  בבית אבות זה תוכלו למצוא מספר מחלוקות ובניהן מחלקה לתשושי נפש . המטפלים מסורים , בניהם פרופסור גינדי , רופאים מקצועיים ואחיות מקצועיות .
  כמו כן, למחפשי עובד זר ניתן לפנות ל"ירדן שירותי סיעוד" , חברה מקצועית הנמצאת בשוק כבר שנים רבות. תוכל לסייע במציאות עובד זר נאמן וחרוץ שיתאים לכל צורכי הקשיש.
  לבירור פרטים בנוגע לבית האבות \ עובדים זרים ניתן לפנות : 0506655001
  או לטלפון : 0506651970
  בהצלהח בכל דרך שתבחרו בה !
  יום טוב
 • חופשות בני משפחה מטפלים

  שלום,

  אבי הינו חולה פרקינסון וסרטן,סיעודי לחלוטין,בן 68.
  הוא נמצא כעת בביתו. עד לפני כחודש הייתה לו מטפלת צמודה זרה (כעת במלחמה מול הלשכה לקבלת עובדת אחרת,אך זה נושא אחר שלא רלוונטי לשאלתי).
  כרגע אימי מטפלת בו, בעוד שאני מטפל בכל הנושאים הקשורים למיצוי זכויותיו. אני האפוטרופוס של אבי לפי מינוי בית משפט, מעסיק העובדים הזרים שלו, ומנהל התקציב בבית.
  בסוף יוני התחלתי עבודה חדשה בחברת הייטק.

  אז מה השאלה שלי?
  ביום ג הקרוב, נקבעה לאבי ועדת חריגים לאישור תרופות מחוץ לסל של קופת החולים שלו, הכללית, בה אני נדרש להיות נוכח כאפוטרופוס של אבי.
  כמו כן, בתחילת נובמבר נקבע דיון בבית הדין לעבודה בנושא דחיית תביעת ניידות עבור אבי, שגם בה אני מייצג אותו כאפוטרופוס.

  האם אני זכאי לחופשה מיוחדת כלשהי ממקום העבודה לטובת הדברים הנ"ל?

  קראתי על האפשרות לנצל עד 6 ימי מחלה לטובת טיפול במחלת הורה (אין אף אחד אחר במשפחה שמנצל זכאות כזו,כיוון שאחותי לא מעורבת בטיפול ואימי אינה עובדת) - עם זאת להבנתי מדובר בזכאות לטיפול פיזי בהורה? או שגם המקרים שתיארתי רלוונטיים לזכאות זו?

  כמו כן - להבנתי היעדרות של יום אחד בלבד ע"ח ימי מחלה אינה מזכה בתשלום כלשהו. יש אפשרות אחרת העדיפה מבחינתי, למעט לקחת חופשה ע"ח חופשה שנתית?

  תודה רבה.

האתר נבנה ע"י טלרום פתרונות מחשוב
ייזום, ניהול, הפקה וקידום ע"י לבב

© "רעות - משפחה מטפלת" כל הזכויות שמורות ל: עמותת רעות- שרות נשים סוציאלי (ע"ר) ועמותת אשל - האגודה לתכנון ולפיתוח שירותים למען הזקן בישראל (ע"ר) "© "משפחה מטפלת" הוא אתר אינפורמטיבי בלבד. כל המידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי, משפטי, כלכלי, צרכני, פיננסי או אחר והכול לפי העניין וכל שימוש שיעשה במידע המפורסם באתר הינו באחריות המשתמש בלבד. הגלישה כפופה לתנאי שימוש.

ביטוח לאומי, עובד זר, עובדים זרים , דיור מוגן, חוק סיעוד, בית אבות, בתי אבות,  מרכז מידע רעות אשליפוי כוח, ביטוח בריאות, גיל הזהב, טיפול בזקן, קצבאות ביטוח לאומי, גמלת סיעוד, טפסים ביטוח לאומי, שיקום, פצעי לחץ, צוואה, דיור מוגן דתי לאומי, דואגים להורים

יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  יעוץ חינם על ידי עובד סוציאלי  >  

X
בכל שאלה הנוגעת בטיפול בזקן ניתן להתייעץ עם מומחה באתר, מידי יום, בין השעות 15:00-09:00. לקבלת ייעוץ לאחר שעות הפעילות ובטלפון
ניתן לפנות למרכז המידע לחץ כאן