ייעוץ חינם וקביעת תור

1-700-700-204*מידע מפורט בטופס יקל עלינו לסייע לך

לעדכן את הקבלות בטרמינל שלהם. מספר התחלה, מספר ע"ר וכו'.na

ההסתדרות תחלק סלי מזון לעצמאים שנקלעו לקשיים כלכליים

ההסתדרות תחלק לעצמאים אלפי חבילות מזון שיכללו מוצרים בשווי 350 שקל ויישלחו ללא כל עלות עד לפתח ביתם

עודכן לאחרונה:02/08/20

בעקבות משבר הקורונה והמשבר הכלכלי החמור שמשפיע על עובדים רבים במשק ועצמאים בפרט, החליט יו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד להירתם למען העצמאים והנחה להקים קרן מיוחדת שתוקדש לחלוקת חבילות מזון לעצמאים ומשפחותיהם שנקלעו למצוקה כלכלית.

באמצעות הכספים שיופקדו לקרן, תחלק ההסתדרות בתקופה הקרובה אלפי חבילות מזון לעצמאים, שכל אחת מהן תכלול מוצרים בשווי 350 שקל.

עצמאים שמרגישים כי הם נקלעו למצוקה וירצו לקבל סיוע ואת סל המזון יכולים לפנות למוקד המידע והשירות של ההסתדרות בטלפון – 2383*. לאחר תהליך שיכלול מתן פרטים מזהים ומספר עוסק מורשה, תדאג ההסתדרות לשלוח את החבילה עד לפתח ביתם של הפונים, ללא כל עלות מצדם.

ארנון בר-דוד: “ההסתדרות פעלה תמיד ותמשיך לפעול מתוך סולידריות, מתוך מקום שמחבר ולא מתוך מקום שמשסע. לכן, אני רואה חובה מוסרית ואזרחית לסייע לאוכלוסיית העצמאים שנפגעה בחודשים האחרונים בצורה אנושה מהתפרצות הקורונה. ההסתדרות היא הבית של כל העובדים בישראל, וזאת חובתנו לפעול בכל דרך שנוכל למען כל עובד ועובדת במשק. נמשיך לעמוד לצדם של העובדים – שכירים ועצמאים – ונשקיע מאמצים רבים כדי לקדם פתרונות שעשויים להקל את המצב, עד שנצלח אותו יחד”.

(תמונה להמחשה unsplash)